Hurtownia i Sklep motoryzacyjny

Goczałkowice-Zdrój

Menu

Wydarzenia

Firma GO WEST jest partnerem sieci ProfiAuto.
Zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami związanymi z marką ProfiAuto.

Trzecia tura ProfiRacing Cup 2019:  rozwój serwisów i zabawa w 670-konnym Ferrari

Trzecia tura ProfiRacing Cup 2019:…

ProfiRacing Cup jest specjalnym projektem szkoleniowym dla polskich, czeskich i słowackich mechaników zrzeszonych w sieci ProfiAuto Serwis. W trzeciej edycji wydarzenia w tym roku udział wzięło ponad stu przedstawicieli czeskich i słowackich serwisów. Spotkanie odbyło się na torze wyścigowym…

Jak mechanicy ocenili marki samochodów?

Jak mechanicy ocenili marki samochodów?

• Toyota, Honda i Audi najmniej awaryjnymi markami samochodów zdaniem polskich mechaników. • Najwięcej problemów i awarii przysparzają: Renault, Ford i Opel. • Czy stereotypy na temat poszczególnych marek znajdują odzwierciedlenie w ocenach mechaników?

Rośnie świadomość ekologiczna warsztatów

Rośnie świadomość ekologiczna warsztatów

Oleje przepracowane, filtry oleju i powietrza, płyny hamulcowe oraz chłodnicze, zużyte świetlówki i sprzęt elektroniczny, akumulatory, opony i wiele innych. W warsztatach samochodowych codziennie powstają odpady, z których znaczna część jest niebezpieczna dla środowiska. Podejmowanie działań…

Nowe policyjne BMW. Czy będą się psuły?

Nowe policyjne BMW. Czy będą się psuły?

31 nieoznakowanych BMW 3 Gran Turismo i 51 oznakowanych BMW serii 3 kupionych przez Policję właśnie rozpoczęło służbę. Samochody mają być wykorzystywane zarówno przez drogówkę, jak i policjantów z innych wydziałów. Czy sprawdzą się w praktyce? Pojazdom przyjrzeli się eksperci ProfiAuto.

Oficjalna wideorelacja: ProfiAuto Show 2019

Oficjalna wideorelacja: ProfiAuto Show…

16. edycja ProfiAuto Show pod hasłem „Napędzane pasją” odbyła się 8-9 czerwca w Katowicach. Międzynarodowe targi motoryzacyjne odwiedziło 46 000 gości. Swoją ofertę zaprezentowało 150 wystawców z całego świata.

Zobacz więcej wydarzeń na ProfiAuto.pl »